Абсолютним чемпіоном “Черкаських медичних ралі 2018” стала фельдшерська бригада з Волині

Абсолютним чемпіоном “Черкаських медичних ралі 2018” стала фельдшерська бригада з Волині

Волинь

Фельдшери з Волині вибороли перше місце серед 40 команд з України, Литви і Польщі. Всеукраїнські змагання бригад екстреної медичної допомоги пройшли у Черкасах - обласному центрі команди, яка перемогла торік  на аналогічному чемпіонаті, -повідомляє сайт МОЗ України. 

 Друге місце зайняла лікарська бригада з Закарпаття, третє - лікарська бригада з Хмельниччини.​  Перше місце серед іноземних команд зайняла бригада парамедиків із м.Каунаса (Литва), а перше місце серед студентів - студенти-фельдшери Черкаської медичної академії.

Лікарські, фельдшерські, парамедичні та студентські бригади змагались у рівних умовах. Бригади відпрацьовували клінічні випадки з реального життя, взаємодіяли в середині системи, а також з працівниками поліції та ДСНС.  Кожна бригада екстреної медичної допомоги мала змогу проекзаменувати свої знання щодо виконання протоколів надання медичної допомоги при невідкладних станах, надзвичайних ситуаціях та інцидентах із масовими жертвами.

Суддями та експертами були фахівці з екстреної та військової медицини України, Литви, США та Ізраїлю.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!