Амбулаторії на Волині будують за кошти Світового банку

Амбулаторії на Волині будують за кошти Світового банку

Волинь

Перші дві амбулаторії, які будуються на Волині в рамках субпроекту Світового банку, готові на 40% та запрацюють вже в грудні цього року. Про це стало відомо з інформації  на сторінці голови ОДА у "Фейсбуці". Сьогодні, 12 жовтня, Олександр Савченко  зустрічався  з представниками Світового Банку.

Спеціаліст із закупівель Світового банку Дмитро Донець повідомив, що амбулаторії у Піддубцях та  Луцьку на вулиці Бенделіані будуються  згідно з планом.

«Ми працювали над документами  і  зробили висновок, що в 2019 році ви маєте можливість використати всі кошти, - зауважив експерт.

Обговорили також певні проблемні моменти.Зокрема, низьку явку фірм на торгах та відсутність конкуренції. Як наслідок, бюджети проектів стають дорожчими, ніж за планом.

Голова  ОДА  Олександр Савченко запевнив, що  найого  особистому контролі впровадження субпроекту Світового банку.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!