Атовець з Волині – у важкому стані: терміново потрібні донори кровіФото ілюстративне

Атовець з Волині – у важкому стані: терміново потрібні донори крові

Волинь

Учасник бойових дій з Волині Ігор Скопюк у важкому стані потрапив у реанімацію. Чоловіку терміново потрібні донори крові.

Про це повідомляють у спільноті Спілки воїнів АТО Волині.

«Потрібна допомога наш побратим, учасник бойових дій Скопюк Ігор Юрійович 24.05.1978 р.н. потрапив до реанімації Волинської обласної клінічної лікарні. На сьогоднішній день його перевели в хірургію, стан стабільно – важкий. Потрібні донори крові. У Скопюка Ігора група крові 1 -, але можна здати будь-яку іншу групу крові. Щоб допомогти нашому побратимові необхідно 23 травня з 09,40 по 11,00, підійти за направленням до лікаря Марчука Юрія Володимировича, хірургія, 3 поверх Волинської обласної клінічної лікарні, вхід через приймальне відділення. м.Луцьк просп. Президента Грушевського, 21. Тел. хірургії: 0332 77 31 35», – йдеться у дописі.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×