Білоруси згубили дитину на Волині

Білоруси згубили дитину на Волині

Волинь

Серед ночі 31 січня білоруси, які їхали на відпочинок в Україну двома автомобілями, перетнули кордон у Домановому. Зупинилися в лісі, аби «розім’яти» кістки, і поїхали далі. А вже мало не біля Луцька, у селі Копачівка Рожищенського району, на автозаправці виявили, що немає дитини ні в одній машині, ні в іншій.  Отримавши повідомлення, ратнівські поліцейські відразу ж виїхали на місце події. Та хлопця ніде не було, тож поїхали до кордону. А там в одному з магазинів і знайшли хлопчика.

12-річний Григорій, коли побачив тільки «хвости» від автомобілів, зрозумів, що залишився один серед лісу. Та не розгубився, а подався на пункт пропуску «Доманове». Здолавши серед ночі  більше п’яти кілометрів, зігрівся в магазині і чекав, коли ж батьки виявлять пропажу і заберуть його.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×