Більше 500 млн грн витратили на пожежну безпеку в дитячих таборах відпочинку

Більше 500 млн грн витратили на пожежну безпеку в дитячих таборах відпочинку

Волинь

Цьогоріч послуги з оздоровлення та відпочинку отримають понад 34  тис. дітей Волині. Про це повідомили під час оперативної наради у голови облдержадміністрації Олександра Савченка, що відбулася сьогодні, 5 червня 2018 року. Про це інформує відділ інформаційної політики облдерждадміністрації.

За словами начальника управління освіти, науки і молоді обласної державної адміністрації Людмили Плахотної, оздоровча кампанія стартувала ще в лютому, коли юні волиняни поїхали на оздоровлення до ДП «Український дитячий центр «Молода гвардія» (м.Одеса) та ДП «Міжнародний дитячий центр «Артек» (Київська область). Загалом до завершення поточного року в цих дитячих центрах оздоровлять понад 800 дітей. До слова, путівки надає  Міністерство соціальної політики України.

Натомість оздоровлення та відпочинок дітей в регіоні здійснюється відповідно до Обласної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 - 2020 роки (рішення обласної ради від 10.02.2016 №2/30). Зокрема, впродовж літнього періоду працюватимуть 11 позаміських закладів оздоровлення та відпочинку різних форм власності та підпорядкування, у яких планують охопити оздоровленням та відпочинком понад 5 тисяч дітей.

– У період із 13 по 18 квітня відбулися комплексні перевірки стаціонарних закладів спеціалістами структурних підрозділів управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області та головного управління Держпродспоживслужби в області. За результатами перевірок підготовлені відповідні довідки щодо усунення та виправлення недоліків та недопрацювань. Тож наприкінці травня відбулися повторні перевірки  позаміських закладів оздоровлення та відпочинку щодо їх готовності до роботи у літній період. Між іншим, витрачено понад 500 тисяч гривень, основна частина коштів була спрямована на встановлення автоматичної пожежної сигналізації, придбання первинних засобів пожежогасіння тощо. Тож практично всі приміщення дитячих таборів обладнані автоматичною пожежною сигналізацією, – зазначила Людмила Плахотна.

Окрім того, як повідомила головний педагог області, протягом літа  планується забезпечити роботу 199  таборів  відпочинку. Із них: 193 табори з денним перебуванням, 3 – праці та відпочинку, 3 – наметові, де активним дозвіллям планується охопити майже 14 тис. дітей.

– У першочерговому порядку оздоровлюватимуться дітей пільгових категорій. Планується стовідсоткове  охоплення  оздоровленням  та  відпочинком  дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, їх в області налічується 1 тисяча 64 особи та дітей, батьки яких загинули в АТО. Таких дітей у нас 67. Разом із тим, департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації здійснюється оздоровлення дітей-інвалідів,  інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи. Таких дітей в області – 310, із яких уже направлено на санаторно-курортне лікування 21 дитину в санаторії Волинської, Закарпатської та Львівської областей, – додала Людмила Плахотна.

Що ж стосується фінансування, то на організацію оздоровлення та відпочинку дітей планують використати понад 34,6 млн грн, в тому числі з обласного бюджету – понад 18,4 млн грн, із міських, районних бюджетів та бюджетів громад – ще 15,2 млн грн та понад 1 млн грн позабюджетних коштів. Разом із тим, в обласному бюджеті передбачено 199 тис. грн для оздоровлення дітей, які прибудуть в область із територій Донецької та Луганської областей, де проводяться бойові дії.

Керівник найвищої виконавчої гілки влади в області, своєю чергою, дав доручення впродовж двох днів підготувати графік раптових перевірок дитячих таборів відпочинку області, що проводитимуть цього року, а також склад відповідних комісій.

– Я несу відповідальність за цих дітей, санстанція, поліція, Держспоживслужба. А ви з’їжджаєте з теми. Має бути конкретика. Чи там все так добре? Ви обіцяли оптимістичну доповідь. А в залі питань немає. Ні в кого не болить душа за дітей, які там перебувають. Нікому це не цікаво. Навіть коли мова йде про дітей, це нікому не цікаво, - обурився Олександр Савченко.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!