Більшість у Луцькій міській раді з кулаками та тітушками протисла «дерибан» двох гектарів землі

Більшість у Луцькій міській раді з кулаками та тітушками протисла «дерибан» двох гектарів землі

Волинь

Вчора у Луцьку до ночі з численними перервами тривала сесія міської ради. Нова більшість, сформована після смерті мера Миколи Романюка на основі фракції УРОПу, «Батьківщини» та депутатів-перебіжчиків з Радикальної партії і БПП, продовжила практику сумнівного виділення структурам пов’язаним із ними ж самими. Так цього разу взялися за передачу в оренду на 10 років земель комунальної власності ТОВ «Житловий квартал» на вулиці Рівненській, 119 та вулиці Вороніхіна, 37. Загалом мова йде про 1,95 гектара землі. Фактично земля за безцінь відійшла фірмі пов’язаній із рідними заступника міського голови укропівця Костянтина Петрочука.

Спроба проштовхнути таке рішення викликала спротив в опозиції – фракцій «Самопопомочі», «Свободи» та «Народного контролю». Вони двічі блокували президію, аби не дати провести голосування. Представник «Народного контролю» Павло Данильчук приеіс у зал потужну музичну колонку. Сесія затягнулася на 12 годин. Аби прийняти потрібне рішення більшість використала додатковий ресурс – працівників Департаменту муніципальної варти міста, котрі відтіснили опозиціонерів від президії. Також у залі з’явилися мовчазні кремезні особи. У залі виникло кілька локальних сутичок між депутатами. Зокрема, екс-радикал перебіжчик Сергій Була на пару з Костянтином Петрочуком відібрали у Павла Данильчука колонку. Укропівець Олександр Кравченко інтенсивно поштурхався з представником «Національного корпусу». Зрештою, більшість взяла гору й у кулачних боях та таки проголосувала за потрібне рішення.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!