Благодійна медична ініціатива відомого  лікаря з Волині

Благодійна медична ініціатива відомого лікаря з Волині

Волинь

Відомий хірург з Волині готовий безплатно оперувати дітей з дефектом «заячої губи».

Клініка Валіхновського почала співпрацю з однією з найпотужніших медичних фундацій світу – «Harvard Medical School». Інститутом «Valikhnovski Surgery Institute» та командою американських лікарів з «Massachusetts General Hospital» започаткована благодійна медична ініціатива.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав пластичний хірург Ростислав Валіхновський.

«У нас є можливість благодійно виконати операції з ліквідації дефекту «заячої губи» для українських діток віком до 5 років. Лікування та перебування у клініці – абсолютно безплатне.

Спільна українсько-американська програма має за мету – благодійно допомогти українським дітям, що мають діагноз «заяча губа», забезпечити високу якість хірургічної допомоги, а також стати довготривалою та багатогранною програмою для кращого розуміння причини вроджених аномалій і профілактики даного захворювання в українських дітей», – пише хірург.

Інформацію про дітей, які потребують такого виду допомоги, просять надсилати на адресу clp.program.ua@gmail.com.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×