Близько 17 тисяч волинян отримали повістки під час весняного призову

Близько 17 тисяч волинян отримали повістки під час весняного призову

Волинь

Майже вісім тисяч волинян не захотіли йти в армію. Це - результати весняного призову, який тривав з початку квітня до кінця травня. За словами війського комісара, всього розіслали набагато більше запрошень - близько 17 тисяч.

Окрім цього, до правоохоронних органів передали 42-ох волинян для притягнення їх до кримінальної відповідальності за ухилення від призову. Комісар скаржиться, що зриває призови - безвіз. Мовляв, чимало юнаків втікають закордон і таким чином ухиляються від служби в армії.

Загалом лише 425 волинян із 17 тисяч запрошених підуть до війська цього призову. Вони проходитимуть службу у Збройних Силах України, Нацгвардії, Держприкордонслужбі, Державній спеціалізованій службі транспорту України. До слова, нещодавно голова Волинської ОДА Олександр Савченко підписав розпорядження про те, щоб до військкомату прибули військовозобов'язані керівники підрозділів обласної державної адміністрації. Всього це - семеро чиновників.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!