Будиночки Косачів у Колодяжному потребують ремонту

Будиночки Косачів у Колодяжному потребують ремонту

Волинь

Депутат обласної ради Віктор Козак озвучив запит до голови Волинської обласної державної адміністрації щодо виділення коштів на проведення ремонтно-реставраційних робіт Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки, -пише прес-служба обласної ради.

"Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки, один із провідних літературних музеїв України, є візитною карткою Волині і Ковельщини. Кількість відвідувачів  закладу щороку становить  понад 30 тис. чол. Літературно-меморіальний музей перебуває в обласній комунальній власності. Зараз  меморіальні будиночки знаходяться в аварійному стані і потребують будівельно-реставраційного ремонту. З метою збереження пам’яток культури національного значення прошу Вас доручити відповідним структурним підрозділам провести обстеження даних об’єктів, виготовити проектно-кошторисну документацію та передбачити кошти на ремонтно-реставраційні роботи", - пише депутат в запиті до ОДА, підтриманому більшістю обласної ради.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!