Бювет мінеральних вод у Трускавці може стати платним

Бювет мінеральних вод у Трускавці може стати платним

Волинь

Приватне підприємство "Трускавецькурорт" не відмовилося від ідеї зробити платним вхід до бювету мінеральних вод у Трускавці. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на заяву нового гендиректора ПрАТ "Трускавецькурорт" Андріана Драновського.

"Через аварійний стан і загрозу життю відвідувачів нам довелось закрити бювет №2. Тепер усе навантаження припадає на центральний бювет, який щороку приймає понад 200 тисяч відвідувачів. Щоб забезпечити тут належний сервіс, потрібна реконструкція, заміна оснащення. Проте коштів на це не вистачає. Адже за попередні два роки на утримання бювету було витрачено понад 5 мільйонів гривень. Вони пішли на плату за електрику, газ, утримання в належному стані обладнання. На реконструкцію коштів у підприємства, яке працює на межі рентабельності, не залишається", - зазначив Драновський.

За його словами, саме на оновлення бювету й буде спрямовано кошти, отримані від платного користування бюветом. За таким принципом працюють у Моршині та Миргороді.

Вже найближчим часом тим, хто приїхав полікуватись цілющою "Нафтусею", доведеться сплачувати 10,5 гривень на день. Жителі Трускавця зможуть користуватися лікувальною водою безплатно.

Як повідомляв Укрінформ, проти введення абонплати за відвідування бювету мінеральних вод у Трускавці виступили місцеві активісти. Протестувальники мотивували свої дії тим, що через введення плати у санаторіях зменшиться кількість відпочивальників, а отже, скоротяться й робочі місця.

Через зменшення заповненості  Трускавецькурорту довелося закрити санаторії "Рубін" та "Янтар". Проте пояснюється це не високими цінами на послуги, а війною на Сході, яка звела до критичного мінімуму кількість відпочивальників із Донецької та Луганської областей та повністю перекрила потік курортників із Криму.

 

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×