Через Skype лікуватимуть волинських заробітчан, хворих на туберкульоз

Через Skype лікуватимуть волинських заробітчан, хворих на туберкульоз

Волинь

У 2018 році за сприяння Глобального фонду на Волині реалізовуватиметься пілотний проект, що передбачає продовження медикаментозного лікування хворих, які виїхали за кордон, за допомогою Skype-зв’язку. Про аспекти профілактики та лікування цього важкого, але виліковного недугу йшлося під час тематичної прес-конференції 21 березня, приуроченої до Міжнародного дня боротьби із туберкульозом, - пише «Волинська правда».

Фахівець Товариства Червоного Хреста України у Волинській області Наталія Домбровська розповіла, що «є хворі, які перервали лікування у зв’язку із виїздом за кордон. Отож, медсестра, у певний час зв’язуватиметься із цими громадянами за допомогою Skypе і контролюватиме таким чином прийом ліків».Вона також повідомила, що цього року також буде розширений і спектр матеріальної допомоги хворим на туберкульоз.

В.о. генерального директора Волинського обласного територіального медичного протитуберкульозного об’єднання Сергій Міщук закликав лучан та гостей міста пройти обстеження на пересувному флюорографі. «Це вже наша традиційна акція. Зокрема,торік, обстеживши таким чином до 200 людей, ми виявили 8 випадків захворювання.Загалом, спостерігалося зниження захворюваності на 12%».

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!