Чи відбудеться на Волині  22-е таборування молодих козаків

Чи відбудеться на Волині 22-е таборування молодих козаків

Волинь

Об’єднані територіальні громади відмовляються виділяти кошти зі своїх бюджетів на проведення заходів в урочищі Прощаниця.

“Громади сказали, що оскільки це районний захід, район його проводить, то кошти повинні бути районні”, – повідомила під час позачергової сесії 27-го квітня виконувач обов’язків начальника відділу освіти Іваничівської РДА Світлана Король, -повідомляє БУГ.

Вона розповіла, що таку позицію представники громад донесли членам оргкомітету, відтак, потрібно збільшити суму фінансування заходів із районної казни, адже згідно з програмою районним бюджетом передбачено лише 3 тисячі гривень. Голова райради Андрій Бадзюнь натомість переконаний, що зможе домовитися з головами ОТГ.

Голова також поінформував, що до 14-го травня в Іваничівському районі існує заборона проведення будь-яких масових заходів через епідемію кору, тому цього року 22-го травня в урочищі відбудеться лише панахида.

У райраді розглядають можливість перенесення таборування для школярів району. Андрій  Бадзюнь запевнив, що обов’язково проведе табірний збір для дітей.

Нагадаємо:  щорічно 22-го травня на релігійне свято Миколи в урочищі Прощаниця Іваничівського району відбувається поминальна панахида, яка збирає місцеве населення і приїжджих. З 1996-го року у травні тут проводять свої таборування молоді козаки Волині. Започаткував відродження козацьких товариств колишній отаман дитячої громадської організації “Молодої Січі” Григорій Березюк.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!