Cуд поновив на роботі волинських даішників, які зрадили присязі і відмовилися їхати в АТО

Cуд поновив на роботі волинських даішників, які зрадили присязі і відмовилися їхати в АТО

Волинь

У травні цього року міністр МВС Арсен Аваков звільнив 13 працівників ДАІ на Волині. Усі вони несли службу у взводі супроводу при обласному управлінні і відмовилися виконувати наказ щодо відрядження у зону АТО. Частина з них, через деякий час, звернулися до суду, аби наказ про звільнення з ОВС визнали незаконним. «Оперативний супровід» від громадськості за розглядом цих справ забезпечувала «Самооборона Майдану Волині». Її активісти та представника «Автомайдану» відвідували усі судові засідання. Долучилися до процесу громадського контролю і самооборонівці Львівщини. Адже один з фігурантів скандалу - син заступника начальника УДАІ у Волинській області Михайла Ділая - Тарас вирішив подати позов саме у суд Львова. Усі без виключення звільненні з ганьбою працівники ДАІ свої справи у судах першої інстанції програли.

Проте вчора, 25 листопада, як повідомляє «Самооборона Майдану Волині»,  відбувся розгляд апеляційних скарг Петрукова Богдана Олександровича та Панасюка Михайла Васильовича.

«І вони обоє виграли суди. Тобто, люди, які зради присягу державі будуть поновлені на роботі в ДАІ», - обурюються у волинській «Самообороні».

Завтра, о 9:30 відбудеться розгляд апеляції ще одного ДАІшника, що дискредитував свою роботу - Гнатюка Сергія Володимировича. Розглядатиме справу суддя Большакова О.О. Номер справи - 803/1217/14. Волинські самооборонівці закликають активістів Львова прийти на засідання суду на 9:00. АДРЕСА: м. Львів, вул. Саксаганського, 13.

Схожі новини

Коментарів: 1

  • Правник
    12 грудня 2014 року, 20:50 - Відповісти
    0
    Та вже задовбали ті тупорилі люди. Само освіти немає і поняття ніякого, а доказує, що хтось брехун, злодій, боягуз чи хабарник. Якшо НАКАЗУ НА КОНКРЕТНЕ прізвище службовця не було, то ЗА ЩО ЙОГО ЗВІЛЬНЯТИ. Могли би і з тим самим успіхом керівники УМВС поїхати туди. НЕМА ПИСЬМОГО НАКАЗУ ПРО ВІДРЯДЖЕННЯ--------- ТО МОВИ НЕ МОЖЕ БУТИ про ЗВІЛЬНЕННЯ!!!! А всяким писакам, ті що пишуть "за що ми кров проливали на майдані", скажу коротко: з січня буде мобілізація, побачим де будете ви. Більшість напевно втече в Польщу торгашити!

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!