Депутати Волиньради не знайшли підстав для  звільнення керівника Рожищенського притулку

Депутати Волиньради не знайшли підстав для звільнення керівника Рожищенського притулку

Волинь

До Волинської обласної ради надійшли звернення від Мінсоцполітики, ОДА та прокуратури області  щодо відсторонення від виконання обов’язків  завідувача Рожищенського   притулку Леоніда Матвійчука на час проведення досудового розслідування, -повідомляє сайт обласної ради. 

Кілька тижнів тому представники регіонального Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової повідомили про випадки побиття та сексуального домагання до вихованців комунального закладу  "Притулок для дітей служби у справах дітей Волинської обласної державної адміністрації". Інформація набула широкого розголосу та резонансу.

2 серпня було відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст 125, ч.1 ст. 137 Кримінального кодексу України. Наразі триває досудове розслідування.

Це питання  розглядалося на засіданні постійної комісії з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
Заступник  керуючого справами-начальник  відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності Мирослава Якимчук пояснила, що правових підстав для того, аби відсторонити Леоніда Матвійчука з посади немає. "Повинна бути постанова суду, або ж слідчого чи прокурора. До нас такі документи не надходили", - зауважила Мирослава Якимчук. З її позицією погодився й депутат облради, юрист Сергій Слабенко.

Депутати  заслухали пояснення  керівника притулку Леоніда Матвійчука, який  вважає інформацію представників регіонального Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини неправдивою.

Комісія рекомендувала тимчасовій контрольній комісіій обласної ради з питань проведення перевірки діяльності підприємств, установ та організацій, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Волинської області спільно зі службою у справах дітей Волинської ОДА провести перевірку щодо діяльності завідувача притулку.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!