Дітям-чорнобильцям відновлять харчування з середини березня

Дітям-чорнобильцям відновлять харчування з середини березня

Волинь

19 лютого 2018 року відбулося розкриття тендерних пропозицій щодо надання послуг із харчування дітей, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Мова йде про ті навчальні заклади, які розташовані на території радіоактивного забруднення Маневицького району Волинської області, - інформує відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

До аукціону допущено два учасники: ТОВ «ПРОДТОРГ-НГ» та ТОВ «АТОМСЕРВІС». За результатами електронного аукціону, який відбувся 26 лютого 2018 року, найбільш економічно вигідна пропозиція ТОВ «АТОМСЕРВІС».

Розуміючи факт соціальної напруги щодо відсутності гарячого харчування у навчальних закладах, управління соціального захисту Маневицької райдержадміністрації у максимально стислі строки здійснить розгляд тендерних пропозицій на їх відповідність технічним та іншим вимогам тендерної документації.

Відповідно, з 12 березня 2018 року розпочнеться гаряче харчування дітей у Маневицькому районі.

Окрім того, 22 лютого 2018 року відбулося розкриття тендерних пропозицій щодо надання послуг із харчування для дітей (аналогічної категорії) у навчальних закладах, розташованих на території Любешівського району. До аукціону, який відбудеться вже 1 березня 2018 року, допущено два учасники: ТОВ «ПРОДТОРГ-НГ» та ТОВ «АТОМСЕРВІС».

Гаряче харчування дітей у Любешівському та Камінь-Каширському районах розпочнеться в третій декаді березня поточного року. 

Варто нагадати, що проблеми із забезпеченням гарячим харчуванням  у навчальних закладах кількох районів області склалися в наслідок подання скарг щодо умов проведення закупівель, що й призупинило процес. Тож управління  соціального захисту населення Маневицької райдержадміністрації 22 грудня 2017 року оголосило про закупівлю послуг із харчування дітей. Пропозиції учасники закупівлі подавали до 22 січня 2018 року. Однак, 17 січня 2018-го до Антимонопольного комітету України через електронну систему закупівель подано 2 скарги щодо умов проведення закупівлі: підприємства, які не мали достатніх засобів для надання послуг із харчування, оскаржили вимоги з надання послуг. Скарги було прийнято до розгляду, а саму процедуру призначено на початок лютого 2018 року. Після розгляду електронна система закупівель відновила початок проведення електронного аукціону. Слід зазначити, що дату та час проведення електронного аукціону електронна система визначає автоматично, але не раніше, ніж через 5 днів після оприлюднення протоколу розгляду тендерних пропозицій. Так передбачено Законом України «Про публічні закупівлі». 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!