Для хворих на рак волинських діток придбали дороговартісні ліки

Для хворих на рак волинських діток придбали дороговартісні ліки

Волинь

Вчора онкогематологічний центр Волинської обласної дитячої клінічної лікарні отримав 48 флаконів дороговартісного протигрибкового препарату «Кансидаз». Закупівля цього препарату неймовірно важлива для закладу. Адже, за словами керівника центру Сергія Миронюка, 50-60% онкохворих дітей, яким не вдалося побороти недугу, помирають саме від інфекційних та грибкових ускладнень. Тож на рік установа потребує приблизно 200 флаконів «Кансидазу».

Ліки на загальну суму 583200 гривень онкогематологічного центру Волинської обласної дитячої клінічної лікарні передали президент благодійного фонду «Стопрак» Марія Адамчук та член правління благодійного  фонду «Благополуччя дітей» Валерій Петрович.

Заступник генерального директора ВОДТМО Ігор Дородних сказав, розповів, що минулого року рак вперше діагностували у 34 маленьких волинян, в онкогематологічному центрі лікарні проліковано 262 хворих. Він висловив вдячність благодійникам за надану допомогу.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×