Для ковельської школи придбали мобільний гусеничний підйомник для інвалідних візків

Для ковельської школи придбали мобільний гусеничний підйомник для інвалідних візків

Волинь

 Для Ковельської школи №8, де цього року  запрацював інклюзивно-ресурсний центр, за кошти міського бюджету купили мобільний гусеничний підйомник для інвалідних колясок марки JOLLY T.G.R. італійського виробництва. Про це повідомляє ПРО КОВЕЛЬ.

У цьому навчальному закладі здобуває освіту більше  трьох десятків учнів з обмеженими фізичними можливостями, серед них – чотири дитини, які пересуваються на візках. За словами начальника управління освіти Віктора Бичковського, досі адміністрація закладу мусила формувати розклад занять таким чином, щоб класи, де навчаються діти-візочники, розміщувалися лише на першому поверсі. Тепер же, завдяки новому пристрою, який обійшовся місту у 118 тисяч гривень, вони можуть безпечно пересуватися сходами. 

Першою, хто наважився дістатися другого поверху на мобільному підйомнику, стала шестикласниця Христина Мрочко. Вона змогла фактично без сторонньої фізичної допомоги потрапити до актового залу, де розпочинався захід, присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю.

 До слова, даний пересувний підйомник призначений для переміщення однієї людини. Працює він на батареї, яка заряджається від електрики. Її потужності вистачає, щоб підняти на п’ятий поверх і спустити до низу візочника. Вантажопідйомність пристрою понад 100 кілограм.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×