До Луцька приїде «VIRSKY SHOW»

До Луцька приїде «VIRSKY SHOW»

Волинь

23 березня до Луцька завітає «VIRSKY SHOW». Концерт відбудеться у Волинському академічному муздрамтеатрі імені Т.Шевченка.Це дійство міжнародної якості та формату,- повідомляє Волинь Online.

 На одній сцені виступлять національний заслужений академічний ансамбль танцю України імені Павла Вірського разом з живописом на воді від всесвітньовідомої Ангеліни Золотої.

«Поєднання «музики народів світу» (таку назву має програма, з якою наше місто відвідає шоу), неперевершеної хореографії та живопису на воді в режимі LIVE, створює відчуття 100 % присутності слухача у тій країні світу, з якою пов’язана виконувана мелодія. Під час події можна подорожувати світом, не покидаючи рідне місто – ідеальний варіант для всіх відвідувачів шоу»,– кажуть організатори.Початок концерту о 19:00

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!