Допоможімо юній волинянці почути світ і заговорити

Допоможімо юній волинянці почути світ і заговорити

Волинь

Єлизаветі Ковальчук з села Лежниця Іваничівського району виповнилося три роки, але дівчинка й досі не може говорити. Усе через те, що Єлизавета нічого не чує.

 “Ми – родина найкращої дівчинки в світі, але склалось так життя, що мусимо просити допомоги у всіх небайдужих. Нашій Єлизаветі поставили діагноз: сенсоневральна двобічна глухота 5 ступеня. На жаль, слухові апарати їй не допоможуть. Потрібен кохлеарний імплант, який коштує 26 тисяч євро.

Наша багатодітна сім’я не може зібрати такі кошти. Допомагає родина, друзі, але навіть з їхньою допомогою ми не зможемо зібрати такі кошти. Просимо всіх – допоможіть Лізі почути та заговорити. Хай вас всіх благословить Бог”, – пише у Фейсбук мама дівчинки Софія Ковальчук

Мама дівчинки зверталася до багатьох лікарів, правильний діагноз встановили у Волинському центрі слуху і мови «Медінкус», підтвердили його в Інституті отоларингології імені професора Коломійченка в Києві.

Мама Єлизавети каже, що доньку поставили в чергу і потрібно чекати 4 роки на операцію, проте хірургічне втручання треба робити вже. Вона – наймолодша з 6-ти діток в цій сім’ї.

Рідні дівчинки планують зробити операцію у Волинському обласному дитячому територіальному медичному об’єднанні (обласній дитячій лікарні), але на імплантат не вистачає ще майже 26 тисяч євро. Зараз  родині вдалося зібрати лише 22 тисячі гривень.

Допомогти маленькій Єлизаветі почути світ може кожен, переказавши кошти на картку ПриватБанку 4149499115487090.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!