Два кубки за перемогу у танцювальному турнірі здобули володимир-волинці

Два кубки за перемогу у танцювальному турнірі здобули володимир-волинці

Волинь

 Владислав Мельничук та Марія Подзідзей- вихованці Володимир-Волинського  клубу спортивного танцю “StarLight”  повернулись переможцями з  Івано-Франківвська, де  відбувся Всеукраїнський турнір зі спортивного танцю “IVANO-FRANKIVSK REGION OPEN CHAMPIONSHIP BALLROOM & LATIN DANCE”,-повідомляє  Володимир Media.

У турнірі  взяли участь танцюристи з усіх куточків України. Владислав Мельничук та Марія Подзідзей,  тренерами яких  є Станіслав та Софія Кузнєчихіни,   вибороли аж два перших місця у категоріях Молодь 1 Rising Star Lat та  Молодь 2+Дорослі Rising Star.

Це не перша перемога юних танцюристів не тільки на змаганнях всеукраїнського масштабу, а й міжнародного. Нагородами за їхню  майстерність  стали медалі та кубки, а також сертифікат на суму 2 тисячі гривень.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!