У семи районах Волині перевищений епідпоріг по грипу і ГРВІ

У семи районах Волині перевищений епідпоріг по грипу і ГРВІ

Волинь

За минулий тиждень  епідемічний поріг із захворюваності грипом та ГРВІ в області перевищено на 21,5%. За тиждень захворіло понад 10,7 тисяч осіб,- повідомляє Волинський лабораторний центр.

Така кількість захворілих в області спостерігається на піку епідемічного процесу. Кількість госпіталізованих з ускладненнями «ГРВІ» становить близько 300 осіб на тиждень, з них 73% — діти.

Зареєстровано перевищення епідемічного порогу в 7 районах області: Ківерцівськом, Горохівському, Турійському,  Шацькому районі, Старовижівському, Маневицькому, Любомльському.Вірусологічною лабораторією виявлено циркуляцію вірусу грипу типу В сезонний.

З початку епідемічного сезону проти грипу на Волині вакциновано близько 2900 осіб.

За оперативними даними в області за минулий тиждень зареєстровано випадок захворювання на кір. Захворіла студентка Тернопільского медичного інституту,яка проживає в селищі Мар’янівка Горохівському районі. Вона щеплена згідно з календарем щеплень.

Усього у 2018 році зареєстровано 28 випадків захворювання на кір, майже 71% становлять діти. Завершено проведення протиепідемічних заходів усім’ї ромів в Турійському районі, де на кір перехворіло 10 дітей

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×