Француз проїхав дві тисячі кілометрів велосипедом

Француз проїхав дві тисячі кілометрів велосипедом

Волинь

Із Франції до Китаю - велосипедом, - йдеться в сюжеті 12 каналу.

Француз Ліонель Серра проїхав вже дві тисячі кілометрів на велосипеді у рамках міжнародного велосипедного марафону Зе Сан Тріп. Маршрут проходить легендарним "шовковим шляхом". У ньому взяли участь ще тридцять дев'ять учасників. Ліонель виявив бажання проїхати так, аби його шлях проходив через Україну, зокрема, й через Луцьк. Втім, у місті він затримався лише на годину. За цей час поспілкувався із охочими лучанами, і поїхав далі - до Рівного.

Француз подорожує на незвичному електробайку. Сам він працював інженером, зокрема, розробляв та тестував електромотори. Мета поїздки - показати цінність сонячної енергії. А також переконати місцевих людей, що такі технології можуть бути ефективні, і налагодити ділові стосунки в цьому напрямку. До слова, на території області подорожував не сам. Супровід йому забезпечив Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!