Голова волинського обласного осередку партії Гриценка йде з політсили через регіоналів

Голова волинського обласного осередку партії Гриценка йде з політсили через регіоналів

Волинь

Понад три роки волинський партійний осередок політсили Анатолія Гриценка «Громадянська позиція» очолював самооборонівець з Луцька Сергій Чуріков. Певний час він не лише керував, а й, фактично, утримував обласну парторганізацію. Вчора Сергій Чуріков заявиве, що йде з політики. Причиною виходу з партії він назвав призначення Івана Смітюха (колишнього депутата від Партії регіонів у Волинській обласній раді й брата одірзного регіонала Григорія Смітюха, який на антимайдані закликав на допомогу Путіна) довіреною особою Анатолія Гриценко в 21 окрузі у нас на Волині.

«І хоч я прямо не причетний до такого призначення (мені б у страшному сні таке б не приснилось), не можу після цього залишатись головою партійної організації в області. Змирившись з таким, я б не міг гуляти Інституцькою, не міг би дивитись в очі хлопцям і дівчатам з якими ми ризикували взимку 2013-2014. Є й раціональна частина – таке призначення наносить значну репутаційну шкоду партії та кандидату, як в області так і в Україні, обмежує можливості об’єднатись з демократичними силами/кандидатами», – написав Сергій Чуріков на своїй сторінці у «Фейсбуку».

Відзначимо, інформація про те, що колишні регіонали долучилися до фінансування «Громадянської позиції» на Волині з’явилися ще на початку року.

Схожі новини

Коментарів: 1

 • Олександр
  17 лютого, 09:56 - Відповісти
  0
  Щоб так вчиняли всі політики, особливо наближені до влади, ми б просувалися вперед, а не бовталися у цьому корумпованому болоті

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

 • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
 • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
 • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
 • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×