Головний редактор газети «Вісник+К» поділився досвідом зі студентами-журналістами

Головний редактор газети «Вісник+К» поділився досвідом зі студентами-журналістами

Волинь

Євген Хотимчук розповів про складнощі власного кар’єрного шляху, головні принципи роботи, джерела ідей і натхнення у написанні книг та поділився історією першого кохання.

Зустріч редактора зі студентами відбулась у вівторок, 23 жовтня,  на факультеті філології та журналістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Євген Якович ознайомив студентів із концепціями та темами своїх видань: журналу «Люди і долі», газет  «Вісник + К», «Між нами бабами» та «Скандал + кримінал». Редактор щиро поділився власним досвідом про те, як зацікавити читача, шукати теми для публікацій, писати легко і зрозуміло.

«Газета привчає думати. Пише не той, хто добре пише, а той, хто добре думає», – зауважив Євген Хотимчук.

Окрім цього, Євген Якович поділився письменницьким досвідом. Він презентував книгу «Прощання» – першу зі ще невиданої повністю трилогії. Наступні дві книги: «Калиновий щем» та «Душа сміється і плаче» вийдуть пізніше. Редактор наголосив, що роман «Калиновий щем» майже на 90% автобіографічний,  у ньому описаний шлях автора у журналістику.

Зустріч проходила у формі діалогу, була наповнена жартами і цікавими запитаннями. Студенти отримали у подарунок декілька номерів журналу «Люди і долі», газет «Між нами бабами» та «Скандал + кримінал».

Іванна Масяк, студентка 3 курсу факультету філології та журналістики СНУ ім. Лесі Українки

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×