Інфекціоністи України зібралися у Луцьку для обміну досвідом

Інфекціоністи України зібралися у Луцьку для обміну досвідом

Волинь

Про кров'яні інфекції як загальнодержавну проблему йдеться   на  науково- практичній конференції у Луцьку. Щорічно їх організовує  Всеукраїнська Асоціація інфекціоністів, аби обговорити роль і місце інфекціоністів в умовах реформування медичної галузі. У форумі взяли участь 127 лікарів та науковців з 22 областей України, -повідомляє прес-служба міської ради.

 За офіційною статистикою в Україні інфекційні захворювання щороку збільшуються на 18%. Крім того, сьогодні так і не визначено, якою буде співпраця медиків з початковою ланкою і як налагодити співпрацю з сімейними лікарями. Впродовж двох днів лікарі та науковці під час пленарних засідань спілкуватимуться про сучасні тенденції в діагностиці та лікуванні гельмінтозів, гепатитів, малярії, кору, хвороби Лайма та інших інфекційних захворювань. На завершення всеукраїнської конференції усі учасники отримають відповідний сертифікат та підготують спільний проект рішення щодо подальшого розвитку інфекційної служби в Україні.

До слова, цього року на ремонт приміщення Волинська обласна інфекційна лікарня отримає 40 мільйонів гривень з бюджетів усіх рівнів.

 

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!