Із зони ООС повернулися співробітники волинської податкової міліції

Із зони ООС повернулися співробітники волинської податкової міліції

Волинь

Після ротації повернулися 5 співробітників податкової міліції Волині,які несли службу в складі управління оперативного забезпечення на окремих територіях проведення Операції Об'єднаних Сил,- інформує прес-служба ГУ ДФС в області. 

 «Приємно відзначити, що вже більше половини особового складу оперативних підрозділів виконали свій військовий обов’язок та успішно пройшли службу на окремих територіях проведення операції Об'єднаних сил. З власного досвіду служби в районі проведення ООС знаю, що протидія спробам нелегального переміщення товарів вимагає не лише належної фізичної підготовки, а й знань та навичок, що набуваються лише в ході практичної роботи в боротьбі з економічною злочинністю. Наші колеги зі східних областей завжди відзначають високий рівень професіоналізму та підготовки податківців Волині, з якими пліч-о-пліч протидіють контрабанді, фактично в умовах воєнних дій», - наголосив  перший заступник начальника ГУ ДФС у Волинській області Олег Гирикович .

Він вручив колегам, які повернулися зі Сходу, подяки ГУ ДФС в області за проявлену мужність та професіоналізм і  подарунки. 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!