«Калганівки» і «Зубрівки» волинського підпільного  розливу виявили податківці

«Калганівки» і «Зубрівки» волинського підпільного розливу виявили податківці

Волинь

На Волині працівники податкової міліціїі викрили жителя Рожищенського району, який організував роботу підпільного цеху з виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв, - інформує прес-служба  ГУ ДФС у Волинській області.

Місцевий  «бізнесмена» організував виробництво та збут фальсифікованої горілки та традиційних алкогольних напоїв («Калганівка», «Калинівка», «Медовуха»,  «Зубрівка»). Підпільний цех  обладнав в одному з приміщень власного обійстя,  виробництво фальсифікату здійснювалося в жахливих санітарних умовах.

Виготовлена таким чином алкогольна продукція під виглядом відомих українських торгових марок розливалася у підготовлену скляну тару. За попередньою інформацією з’ясовано, що ймовірно фальсифікат реалізовувався в «дрібних» торгових точках області. 

Правоохоронці виявили та вилучили понад  600 літрів  готової алкогольної продукції, 1 595 літрів рідини з характерним запахом спирту, а також обладнання для незаконної діяльності, зокрема: порожні скляні пляшки, корки, пластикові каністри, шланги, лійки, фільтри, насоси тощо.

Орієнтовна вартість вилученого становить понад  півмільйона гривень.

Наразі проводяться слідчі (розшукові) дії, спрямовані на всебічне, повне і неупереджене дослідження обставин кримінального провадження, вирішується питання про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності. 

   

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×