«Карпати» попрощаються із капітаном-лучанином

«Карпати» попрощаються із капітаном-лучанином

Волинь

Львівські «Карпати» під час зимової паузи планують омолодити команд. У зв’язку з цим клуб відмовиться від послуг 33-річного лучанина Артема Федецького та 30-річного Олега Голодюка.

Про це повідомляє Спортивка.

Незадовго перед тим, як з’явилася ця інформація, на офіційному сайті «левів» вийшло інтерв’ю з Артемом Федецьким. У публікації зазначалося, що він є символом і душею нинішніх «Карпат».

Хтозна, можливо Артем порадує своєю грою ще й волинських уболівальників. До цього Федецький-молодший жодного разу не одягав футболку ФК «Волинь». Завершення кар’єри у клубі, якому багато років присвятив його батько, виглядало б дуже гарно для Артема. Це виглядає досить вірогідно, якщо врахувати, що «Волинь» нині очолює Андрій Тлумак, який особливо ставиться до колишніх карпатівців.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×