Хорвати хочуть на Волині збудувати сміттєпереробний завод

Хорвати хочуть на Волині збудувати сміттєпереробний завод

Волинь

Представники хорватської компанії «Tehnix» презентували депутатам Нововолинської міської ради, керівникам структурних підрозділів міськвиконкому проект виробництва сміттєпереробного заводу.

Про це повідомляють на сайті міської ради.

Для цього відповідно до проекту рішення Нововолинської міської ради планується надання в оренду терміном на 5 років ТзОВ «Екосвіт Лайф» земельної ділянки площею 3,00 га за адресою : вул. Сокальська, 54, для будівництва та обслуговування сміттєпереробного заводу. До цього договір оренди на цей земельний наділ був укладений між Нововолинською міською радою та ТзОВ «Нововолинський екотехнопарк». Однак інвестор, який планував зведення такого ж заводу, відмовився від своїх намірів.

Компанія «Tehnix» позиціонує себе як лідера в галузі екологічної промисловості, виробника обладнання та машин для захисту навколишнього природного середовища, переробки відходів і очищення стічних вод.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!