Хто очолить волинський санаторій «Пролісок»: оголошено конкурс

Хто очолить волинський санаторій «Пролісок»: оголошено конкурс

Волинь

Волинська і обласна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, – повідомляє  прес-служба обласної ради.

Вакантними наразі оголошено посади директорів комунального підприємства «Санаторій матері і дитини «Пролісок»і Берестечківського психоневрологічного інтернату

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають вищу освіту ступеня магістра за відповідним напрямом підготовки, стаж роботи на керівних посадах не менше п’яти років, післядипломна освіта в галузі управління (за наявності), високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки, рекомендований вік - до 60 років. Термін подання заяв: 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи до Волинської обласної ради за адресою: м.Луцьк, Київський майдан, 9,каб. 513 Детальніша інформація за телефоном: 77-81-36.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!