Кір далі

Кір далі "косить" волинян

Волинь

Захворюваність кором на Волині - зростає. Про це йдеться в сюжеті 12 каналу.

За інформацією обласного лабораторного центру, протягом останнього тижня в регіоні зареєстрували 39 інфікованих. Найбільше їх - у Ратнівському районі, тут 13 хворих. У Ковельському - десять, Горохівському - п'ять та Луцькому - три. Спеціалісти кажуть, що найбільш вразливою групою є діти від одного до дев'яти років. Але серед інфікованих також є й дорослі. Переважно це молодь, проте, є і люди старшого віку. Зокрема, найстаршій інфікованій - 42 роки.

Лікарі попереджають, що старші люди переносять кір важче ніж молодь. Більшість хворих госпоталізовані до місцевих медичних закладів.

Таким чином, з початку року на Волині зафіксували понад тисячу хворих кором. А загалом в Україні - 24 тисячі. Серед них дванадцять випадків призвели до смерті, оскільки у деяких ситуаціях кір спричиняє важкі ускладнення. Це восьмеро дітей і четверо дорослих. Медики стверджують - лише вакцинація може попередити хворобу, тож закликають людей не відмовлятись від щеплень.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!