Кір продовжують реєструвати в усіх районах Волині, крім Шацького

Кір продовжують реєструвати в усіх районах Волині, крім Шацького

Волинь

Волинь - на 7 місці в Україні (після Рівненської, Львівської, Чернівецької, Вінницької, Хмельницької та Тернопільської областей) за показниками захворюваності на кір  на 100 тисяч населення.  У 2019 році від ускладнень кору в країні померло 8 людей, двоє із них діти. Ці дані  наводить  МОЗ.

Волинський обласний лабораторний центр повідомляє, що з початку року в області зареєстровано 1009 випадків кору. Захворюваність реєструється на території усієї області, окрім Шацького району. Щоденно фіксується від 17 до 30 захворілих.

Найстаршому хворому 47 років, наймолодшому – 3 місяці. Найвищі показники захворюваності серед дітей – у віковій групі до 1 року, оскільки вони не отримали вакцинацію за  віком, та школярів 10 – 14 років, які вчасно не отримали другу дозу КПК.

За останній тиждень найбільше хворих зафіксовано в м. Луцьку (35 осіб), Горохівському районі (29 осіб), Луцькому районі (28 осіб), Іваничівському районі (25 осіб), Ратнівському районі (19 осіб) в інших районах –  від 13 до 1.

В січні 2019 року в області проведено 5436  щеплень проти кору, 26% із них – це позапланові, які  здійснені за епідемічними показаннями  та особам з груп ризику.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×