Кір Волинь не полишає

Кір Волинь не полишає

Волинь

Ситуація із захворюваністю на кір продовжує залишатися напруженою. За останню добу в області зареєстровано 15 випадків кору: Ковель – 9, Любомльський район – 2, Камінь-Каширський  – 1, Турійський  – 1, Ковельський  – 1. Зареєстровано перший випадок кору в Ратнівському районі, с. Гута. Захворіла доросла особа, яка  перебувала в контакті з хворим у м. Ковелі, -повідомляє Волинський лабораторний центр.

На сьогодні лише на території Любешівського району не зареєстровано жодного випадку кору.

Усього  в області зафіксовано 614 хворих на кір. Найбільше випадків у Турійському, Ковельському, Камінь–Каширському районах, містах Ковелі та Володимир-Волинському. Єдиним захистом проти кору є щеплення. На Волині є достатня кількість вакцини Пріорикс Бельгійського виробництва. Вона дозволена до використання в країнах Європейського союзу і її якість підтверджена Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!