Кір є вже і в Нововолинську

Кір є вже і в Нововолинську

Волинь

Перший випадок кору зафіксовано у .Нововолинську. Захворіла десятимісячна дитина,  яка разом з батьками перебувала в родичів у  Ковелі. Про це повідомили у Волинському обласному лабораторному центрі МОЗ

Донедавна кір не реєструвався лише на трьох адміністративних територіях області: м.Нововолинську, Ратнівському та Любешівському районах.  Проте, сьогодні (8 травня) зафіксовано перший випадок кору в м.Нововолинську. Захворіла дитина віком  10 місяців, яка разом з батьками перебувала в родичів у м. Ковель. В сім’ї є ще  дитина, яка  відсторонена від відвідування дошкільного закладу. Сім’я мешкає в колишньому гуртожитку з великою кількістю контактних осіб. Лікарями-епідеміологами у вогнищі проводиться  весь комплекс профілактичних та протиепідемічних заходів.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!