Колишній нардеп-регіонал з Волині шукає роботу

Колишній нардеп-регіонал з Волині шукає роботу

Волинь

Колишній нардеп від Волині, член «Партії регіонів» Анатолій Горбатюк інтенсивно взявся за пошук роботи.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

Подаємо його допис без змін:

«Був молодим і енергійним, казали попрацюй, наберись досвіду, на посади потрібні старші і досвічені. Став старшим і досвіченим, кажуть, що потрібні молоді і енергійні. За своє життя набрався великого досвіду - не красти, не брехати, не обіцяти, не розводити і не кидати, не бути корупціонером і олігархом.

Маю педагогічну, юридичну і економічну вищу освіту, найвищі ранги і категорії державної служби, державні і церковні ордени, медалі, відзнаки і нагороди, спортивні досягнення і різні всеукраїнські та обласні чемпіонські результати, знаю і вмію працювати в полі, саду, по сільській господарці, на будівництві, можу копати, сапати і годинами сидіти в соцмережах.

Роботу виконую якісно і результативно,(за гідну зарплату) лінивих і "шлангів" не люблю - їх ганяю.....Одна проблема сьогодні в державі і суспільстві - таким як я, чомусь всі бояться пропонувати роботу, кажуть багато знаєш, не там був, не так думаєш і займаєш позицію...А в мене була, є і буде державницька, проукраїнська, жорстка позиція і завжди та скрізь - я українець і активний громадянин України. Я не втечу з Волині і України, робімо Європу за місцем нашого проживання....ШУКАЮ РОБОТУ!».

 

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×