Команда спортклубу «Plaza» серед переможців боксерського турніру

22 травня 2018, 14:24
0
0
0

18-20 травня у Володимир-Волинському проходив Відкритий Чемпіонат Волинської області з боксу за програмою обласної спартакіади «Волинь спортивна». Про це на своїй сторінці у Facebook написали адміністратори спортклубу.

У змаганнях брали участь 220 спортсменів з різних куточків Волинської області,а також з Рівненської,Львівської,Тернопільської,Закарпатської та Хмельницької областей.

Команда Мережі Спортивних Клубів PLAZA також приймала участь у змаганнях в складі Петрищака Василя,Ліщука Романа-тренер,Васькевич Світлана-тренер -суддя та вихованців клубу :Муравець Назар провівши 2 поєдинки зайняв 1-ше місце у ваговій категорії 57 кг та Гелюта Данило провівши 3 поєдинки, з яких 2 виграв та зайняв почесне 2-ге місце у ваговій категорії 63 кг.