Команда «ВолиньPost» здобула перемогу в журналістському турнірі з боулінгу

Команда «ВолиньPost» здобула перемогу в журналістському турнірі з боулінгу

Волинь

З нагоди Дня журналіста, працівники відділу інформаційної політики облдержадміністрації запросили представників засобів масової інформації області на змагання із боулінгу. Зголосилися 11 команд: ІА «Перший», продакшн-студія «Правда PRO», Волинь24, ІА «Конкурент», ток-шоу «Протилежний погляд», Район.in.ua, ВолиньПост, газета «Твій вибір», 12 канал, Українське радіо Луцьк філії ПАТ «НСТУ» «Волинської регіональної дирекції» та відділ інформаційної політики ОДА.

Команди складалися з 4 осіб, мінімум двоє з яких були дівчата. За результатами трьох ігор і визначили переможців та найкращих гравців, яких нагородив голова ОДА Олександр Савченко.

Як повідомляє відділ інформаційної політики, кращими гравцями чемпіонату стали представник команди «Волинь24» - Святослав Лесюк та учасниця від команди «ВІП ОДА» - Наталія Слупачик. Вони отримали сертифікати на безкоштовну гру в боулінг від Страйк Сіті.

1 місце та ноутбук дісталися команді «ВолиньПосту» у складі: Юрій Сковорода, Дмитро Пушка, Василина Боруцька та Іванна Рудишин.
2 місце та лазерний принтер виборола команда «12 каналу»: Сашко Бугаєнко, Костянтин Яворський, Наталія Левчук та Тетяна Холод.
3 місце та подарункову кеглю здобула команда «ВІП ОДА»: Каріна Мариневич, Наталія Слупачик, Катерина Павлова та Ігор Куліков.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!