Конфлікт на Луцькому автовокзалі: міська влада просить втручання правоохоронних органів

Конфлікт на Луцькому автовокзалі: міська влада просить втручання правоохоронних органів

Волинь

Секретар Луцької  міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт звернувся до начальника Луцького відділу поліції ГУ НП у Волинській області Олега Кічука та керівника Луцької місцевої прокуратури Артура Томашевського, аби вони перевірили дії підприємця Юрія Геруна та ПрАТ “Волинське обласне підприємство автобусних станцій” й розібралися у конфлікті навколо земельної ділянки на вулиці Конякіна, 39, -інформує прес-служба міської ради.

Як відомо, уже кілька днів триває активний конфлікт між підприємцем Юрієм Геруном та ПрАТ “Волинське обласне підприємство автобусних станцій” навколо земельної ділянки на автостанції № 1 м. Луцька за адресою Гордіюк, 39. Кожна із сторін заявляє про своє право користування нею у власних цілях. Це протистояння викликало напругу у суспільстві, адже керівництво ПрАТ “Волинське обласне підприємство автобусних станцій” повідомляло про можливе призупинення діяльності АС № 1 міста Луцька. Такі дії могли б створити значні незручності для лучан, волинян, гостей нашого міста. Щодня послугами автостанції № 1 користуються тисячі громадян, відправляються сотні автобусів. Будь-які перебої у роботі “головних автобусних воріт” нашого краю створюють напругу у суспільстві та незручності для пасажирів та водіїв.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!