Ковель відзначив свій день народження

Ковель відзначив свій день народження

Волинь

Минулої неділі (1 липня) Ковель відсвяткував  День народження і  500-річчя надання йому Магдебурзького права. Дійство відбувалося на новій  парковій сцені, яку урочисто відкрили,-повідомляє Про Ковель.

Сцену  розпочали зводили ще близько двох роківтому, із жовтня 2016. За цей час на будівництво культурного об’єкта з міського бюджету витратили майже чотири з половиною мільйони гривень. Кілька разів офіційне відкриття переносили, оскільки будівельники не вкладалися у терміни здачі в експлуатацію. І лише тепер центральна сцена міста готова до використання. 

На ній відбулася  церемонія нагородження переможців та лауреатів міського конкурсу-виставки дитячого малюнку «Ковель у серці моїм», присвяченого 500-річчю наданню Ковелю Магдебурзького права. У художньому вернісажі взяло участь 107 учасників, які представили 117 робіт, з них – 25 стали переможцями у різних вікових групах і стільки ж отримали заохочувальні відзнаки. До них приєдналися й викладачі, які готували своїх учнів до конкурсу. А опісля, не зважаючи на дощ, центральну сцену Ковеля заполонили творчі колективи міста і державний академічний Волинський народний хор. 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!