Ковельська виховна колонія запрошує на фестиваль

Ковельська виховна колонія запрошує на фестиваль

Волинь

У державній установі «Ковельська виховна колонія» відбудеться фестиваль художньої самодіяльної творчості засуджених «Червона калина», -йдеться на сторінці установи  у Фейсбук.

Цей фестиваль уже став традицією та щорічно під час літніх канікул проводиться у виховних колоніях України. Цього року  в рамках XХVІІ-го Всеукраїнського заочного фестивалю самодіяльної художньої творчості неповнолітніх засуджених “Червона калина” під гаслом відомої української письменниці та поетеси Ліни Василівни Костенко «Коли в людини є народ, тоді вона уже людина».
Його метою є патріотичне виховання неповнолітніх засуджених в дусі національних традицій, пропагування серед молоді поваги до історії України, української мови та літератури, організація корисного дозвілля засуджених та розвиток їх творчих здібностей.  Концертна програма відбудеться у актовій залі клубу державної установи «Ковельська виховна колонія»14 липня  за адресою: Волинська область, м. Ковель, вул. Шевченка, 20.
Початок фестивалю о 10:00 год. Запрошуються всі бажаючі. Для пропуску в установу  необхідно буде пред’явити паспорт громадянина України.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!