Ковельські атовці не можуть добитися землі

Ковельські атовці не можуть добитися землі

Волинь

Учасники бойових дій військової частини А2042 звернулися до депутатів облради, щоб змінити генеральний план забудови колишнього військового містечка на вул. В. Кияна у м. Ковелі для того, щоб частину  території передали під індивідуальну житлову забудову учасникам АТО.
Питання вкотре розглядала тимчасова контрольна комісія обласної ради з питань земельних відносин, -повідомляє прес-служба облради.

  Голова ініціативної групи атовець Дмитро Качмар  заявив,  що в місті залізничників не вирішується питання забезпечення  житлом військовослужбовців.  Між тим, на території колишнього військового містечка № 19  буде будуватися   п’ять багатоповерхових будинків. Атовці  не проти отримати квартири в цих будинках, однак, їм їх не обіцяють.
Депутат Святослав Кравчук зауважив, що   ніяких важелів впливу на ковельських депутатів і міського голову Олега Кіндера депутати облради не мають. Втім, комісія не вперше стикається з подібнгими проблемами. Голова комісії Володимир Кучер вважає, що причина в тому, що ковельський міський голова ділить атовців "на своїх і на чужих". За пропозицією депутата  Ігоря Леха комісія вирішила звернутися до влади Ковеля з проханням подбати про забезпечення військовослужбовців житлом. Разом з тим, питання виноситиметься на сесію обласної ради, де депутатам буде запропоновано підтримати відповідне звернення до влади міста залізничників.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!