Курсанти кафедри військової підготовки Луцького НТУ  вчаться у військовиків  14-ї ОМБр

Курсанти кафедри військової підготовки Луцького НТУ вчаться у військовиків 14-ї ОМБр

Волинь

У пункті постійної дислокації 14-ї окремої механізованої бригади оперативного командування «Захід» триває військовий збір курсантів кафедри військової підготовки Луцького національного технічного університету, -повідомляє прес-служба вишу.

Майбутні молодші лейтенанти запасу Збройних Сил України на базі військової частини проходять тактичну, інженерну та вогневу підготовку. А 28 липня вони складатимуть присягу на вірність народові України.

Серед курсантів, які хочуть продовжити військову службу - солдат кафедри військової підготовки, командир третього відділення групи П-21 спеціальності «Військова психологія» Марія Коваль. Ще нещодавно вона викладала в університеті проектування автомобільних доріг, утім вирішила докорінно змінити своє життя. «Я повністю задоволена навчанням на кафедрі, а ці збори – це можливість відчути та прожити життя військовослужбовця. Сьогодні ми стріляли, а вчора стажувалися з солдатами, які проходять строкову службу: проводили співбесіди, виявляли їх психологічні особливості. Це все неабиякий досвід для мене. Я планую далі кар’єру військовослужбовця», -  розповіла Марія.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!