Лучан чекає зростання цін на газ і опалення

Лучан чекає зростання цін на газ і опалення

Волинь

Лучанам варто готуватися до нового зростання вартості газу та опалення. Про це йшлося під час оперативної наради у Луцькій міській раді, -повідомляє  Волинь ua.

Директор ДКП «Луцьктепло» Валентина Малютіна повідомила, що у місті значно зріс борг лучан за опалення.

«У нас значна заборгованість споживачів. Вона критична. 40 млн гривень боргує лише населення. Минулого сезону борг був 16 млн гривень. Підприємства, які обслуговуються з бюджету, боргу майже не мають». Водночас, директор «Луцьктепло» розповіла про значний обсяг виконаних робіт на підприємстві.

«Ми замінили прилади обліку газу на 5-ти котельнях. Змінили системи обліку енергії. Замінили тепломережі на 1,5 км. Понад 4 млн гривень загалом витратили на ремонт. На трьох котельнях ми замінимо все обладнання на європейське. Роботи йдуть за графіком». Також вона повідомила, що очевидно з 1 жовтня зросте ціна газу для населення. «Орієнтовно на 23%. Поки що точні цифри невідомі. Але варто готуватися до росту цін».

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×