«Луцьк – світова столиця Числографіки»

«Луцьк – світова столиця Числографіки»

Волинь

Саме  таке гасло прикрашає три марки, створені авторами методики «Числографіка»

Ескізи марок були представлені минулої п’ятниці на Першому фестивалі Арт-психології «Inspira», який відбувся у Палаці культури нашого міста. Організував і провів його Університет третього віку в Луцьку, об’єднавши учасників з подібних університетів та організацій, які працюють з людьми поважного віку з багатьох міст України: Києва, Слов’янська, Львова, Стрия. У майстер-класах та презентаціях взяли участь мешканці Ковеля, Володимира-Волинського, Рожища, Горохова, Маневичів.

– Числографіка – це не лише арт-терапія та арт-психологія, це ще й арт-філософія, – стверджує співавтор методу, художник і журналіст Володимир Камінський. – Саме у Луцьку зароджувалися основи цього новітнього методу нормування стану свідомості людини. Минулого року Андрій Знайда, Володимир Пивоварчук та я отримали документальне підтвердження авторського права на нього, і тепер успішно впроваджуємо в Україні та за її межами. Для прикладу, лише за останній місяць матеріали з числографічними творами на «Ютубі» переглядалися у 25-ти країнах світу. Тому й були створені такі унікальні марки, щоб закріпити за нашим рідним Луцьком та лучанами славу першовідкривачів.

Маємо надію, що з часом Луцьк зможе приймати туристів з усього світу, які відвідуватимуть наше місто, щоб взяти участь у подібних фестивалях та майстер-класах з числографіки.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!