Луцька художня школа матиме муфельну піч

Луцька художня школа матиме муфельну піч

Волинь

Луцькій художній школі передали сертифікат на придбання муфельної  печі для випалювання керамічних виробів. Подарунок вручили 12 жовтня під час відкриття виставки творчих робіт викладачів Луцької художньої школи з нагоди дня художника «Осіння палітра» в арт-галереї «Луцьк», -повідомляють Волинські новини.
Перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад передав колективу Луцької художньої школи сертифікат на 30 тисяч гривень для придбання  муфельної  печі, у якій проводиться випікання керамічних виробів.
«Це мрія колективу і це дасть ще одну можливість для школи розвивати напрямок керамічного мистецтва», - вважає директор  художньої школи Іван Гаврилюк.

Виставка «Осіння палітра» функціонуватиме ще два-три тижні. Всіх поціновувачів прекрасного кличуть долучитися і оцінити роботи 17 викладачі Луцької художньої школи.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×