Луцька міська клінічна лікарня отримала надсучасний ангіограф

Луцька міська клінічна лікарня отримала надсучасний ангіограф

Волинь

Ангіографічна система, вартістю понад 600 тисяч доларів, запрацювала у відремонтованому рентгенохірургічному блоці Луцької міської клінічної лікарні. Техніку придбали  за кошти субпроекту Світового банку і МОЗ «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області», -повідомляє прес-служба ОДА.

У цьому  медичному закладі з 2013 року вже працює ангіограф. Однак одного апарата замало, кажуть лікарі. Адже основною функцією, яку виконують ангіографічні установки, є надання допомоги пацієнтам із гострим інфарктом міокарда.

Всього за час роботи ангіографічної установки, встановленої у 2013-му, проведено понад 4000 інтервенційних втручань, із них приблизно 65% – мешканцям міста Луцька. Крім того, в рентгенохірургічному блоці проводяться ангіографічні процедури на судинах головного мозку, кінцівок, нирок. У 2018 році в лікарні було проведено понад 1052 коронарних втручання, з них 398 стентувань.

Загалом, в рамках цієї співпраці лікарні зі Світовим банком у 2018 році заклад отримав ангіографічну систему вартістю 15,5 мільйона гривень, п’ять систем комбінованого добового холтерівського моніторування ЕКГ, п’ять систем для добового моніторування артеріального тиску, комплект для проведення велоергометрії, два електрокардіографи, аналізатор гематологічний, гемокоагулометр двухканальний, 12 функціональних ліжок для палат інтенсивної терапії, два зовнішніх тимчасових кардіостимулятора, аспіратор вакуумний хірургічний та шість комплектів комп’ютерного обладнання. Загальна вартість отриманого обладнання становить 17,2 мільйона гривень.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×