Луцька влада тихцем хотіла підняти вартість проїзду у луцькому транспорті, оприлюднивши проект рішення на старій версії сайту міськради

Луцька влада тихцем хотіла підняти вартість проїзду у луцькому транспорті, оприлюднивши проект рішення на старій версії сайту міськради

Волинь

На старій версії офіційного сайту Луцької міської ради з’явився проект рішення виконкому про вартість проїзду у міських маршрутках. Як випливає з тексту, починаючи з 15 квітня гранична вартість разової поїздки у маршрутному автобусі збільшується з 4 гривень до 5 для дорослих. Торкнулося підвищення і дітей віком 6-14 років. Раніше разова поїздка у міських луцьких маршрутках для них коштувала 1 гривень, а з 15 квітня ціна такого квитка зросте вдвічі у навчальний період, а влітку одноразова поїздка для дитини у маршрутці коштуватиме уже 3 гривні. Правда безумовну видачу самих білетів перевізники у своїх автобусах вперто не бажають забезпечувати.

Відповідне рішення міськвиконком затвердив 5 березня. На новій офіційній версії сайту рішення оприлюднено не було. На старому ж сайті до цього в останнє з’являлося оновлення 3 січня цього року.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!