Луцькі патрульні взяли під опіку родину хлопчика, який через голод ховався від школи

Луцькі патрульні взяли під опіку родину хлопчика, який через голод ховався від школи

Волинь

Усіх глибоко сколихнула інформація луцьких патрульних про хлопчика, який у лютий мороз втік з дому і ховався у ямі під люком, аби не йти до школи, бо не мав грошей на харчування там. Після повідомлення про цю подію до Управління патрульної поліції Волинської області звернулись десятки людей: хтось висловив бажання оплатити за харчування дітей у школі, хтось готовий допомогти продуктами, речами та канцелярією, інші запропонували солодощі та роботу для мами.

Днями працівники патрульної поліції та представники компанії «Кромберг енд Шуберт Україна» у Луцьку відвідали цю сім’ю. Тут мама виховує двох неповнолітніх дітей, аби передати солодощі, продукти та пропозиції.
З 14-річним хлопцем розмовляв керівник волинських патрульних Олександр Вовченко. Він пообіцяв, якщо хлопець ходитиме у школу, допомагатиме мамі, заступатиметься за сестричку, то йому невдовзі подарують велосипед, про який він мріє.
«Зараз дуже необхідно забрати дитину від негативного впливу вулиці. Ми наголосили йому, що він єдиний чоловік у сім’ї і несе за неї відповідальність. Йому вже 14, і це достатньо свідомий вік, але потрібні люди, які спрямують, направлять, дадуть правильні орієнтири в житті, і ми посприяємо в цьому», - сказав Олександр Вовченко.

Інспекторка Патрульної поліції Ольга Шмігель допоможе з записом у спортивну секцію на вибір хлопця. Попередньо, той хоче займатись футболом.
Представниця компанії «Кромберг енд Шуберт Україна» Тетяна Сомова, у свою чергу, триматиме контакт з матір’ю і, в разі потреби, допоможе з канцелярським приладдям, продуктами та працевлаштуванням.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!