Луцькі військовослужбовці перекваліфікувалися за програмою «Менеджмент малого бізнесу»

Луцькі військовослужбовці перекваліфікувалися за програмою «Менеджмент малого бізнесу»

Волинь

Сьогодні, 16 серпня, у СНУ імені Лесі Українки вручили свідоцтва військовослужбовцям,  звільнених у запас, відставку, про завершення курсів із перепідготовки за навчальною програмою «Менеджмент малого бізнесу» в рамках програми співробітництва Україна – НАТО, - повідомляє Волинська правда.

Менеджер Програми «НАТО-Україна» Крістофер Штаудт зазначив, що метою цієї програми є насамперед підтримка України у питаннях соціальної адаптації кадрових військовослужбовців.

Проректор СНУ імені Лесі Українки Світлана Гаврилюк зауважила, що «навчальна програма складалася не лише з теоретичних курсів, але й з  практичних тренінгів. 350 годин навчального навантаження, серйозні дисципліни, навіть бізнес англійську вивчали студенти-військовослужбовці». Навчання пройшли 30 осіб у період від 18.06.2018 р. до 13.08.2018 року.

Ввійськовослужбовцям вручили сертифікати про освіту

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×