Луцький КХП-2 розпочав приймати  зерно

Луцький КХП-2 розпочав приймати зерно

Волинь

Перші автомобілі із зерном нового врожаю поступили на Луцький КХП від ТзОВ «Україна» Луцького району, -повідомляє прес-служба Департаменту АПР Волинської ОДА.

Сьогодні, 20 липня,  на ДП «Луцький КХП-2» відбулися збори трудового коллективу. Вони  прийняли звернення та клопотання про передачу комбінату до сфери управління Держрезерву України,  про підтримку діяльності ДП «Чортківський КХП» Державного Агентства резерву України, яке орендує потужності КХП-2.

У зверненні говориться, що керівництво ДП «Чортківський КХП» зберегло колектив, провело великий об’єм робіт з ремонту та модернізації підприємства на загальну суму 19 млн.грн.

Тепер в аграріїв є додаткові  можливості для досушування зерна та його закладання на зберігання для подальшої реалізації.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!